FINE

RESTAURANT

SPRÁVA SOC. SIETÍ / FOTO & VIDEO PRODUKCIA

Ciel? Aktívna komunikácia s klientami reštaurácie na sociálnych sieťach. Nový, fresh dizajn. Nahliadnuť do zákulisia reštaurácie a posilňovať vzťahy klientov s personálom. Výsledok? Páči sa. 300% nárast sledovatelov, výrazný nárast klienteli, väčšie úsmevy zákazníkov a spokojní majitelia podniku.

ZLATÁ

ČÍNA

DESIGN A POLEP PREVÁDZKY

Jeden z našich prvých kokos že umeleckých polepov. Cielom bolo samozrejme zviditelnenie a odlíšenie prevádzky od konkurencie.  Ale pozor, teraz všetci konkurenti pozorne čítajte ako sa to robí do psej matere. Začína divadlo. Hlavná časť polepu, lepená z vonkajšej strany skiel. Použitá vyrezávaná fólia s efektom mliečneho skla v zlatom odtieni. Na interierovú časť polepu sme použili transparentnú fóliu potlačenú do tradičného čínskeho vzoru. Červené sklá vo večerných hodinách doslova svietia. Jedným polepom reštaurácie na staničnej ulici v Malackách sme vytvorili čínsku štvrť.  Ďakujeme. Nie je za čo.

LUMTURI

STAINLESS STEEL

BRANDING & IDENTITA / WEBSTRÁNKY & SYSTÉMY / SPRÁVA SOC. SIETÍ / KOMPLEXNÁ TLAČ / DIGITÁLNY MARKETING

Sme hrdá marketingová agentúra spoločnosti Lumturi. Obchodujú s nerezovou ocelou a výrobkami z nej. Svoje pôsobenie sústreďujú na európsky trh. Viacmenej.  Zastrešujeme pre nich digitálny marketing vo vybraných štátoch európskej únie. Návrhy a tvorbu nových dizajnov v rámci vizuálnej identity, vrátane návrhu a vytvorenia web stránky spolu s aukčným systémom na dražbu nerezovej ocely. Bum! Správu sociálnej siete LinkedIn, prezentačné videá a prípravy na expo.

SPAW

SALÓN PLNÝ PSINY

BRANDING & IDENTITA / KOMPLEXNÁ TLAČ & POLEPY

Predstav si výraz tvojho psa keď sa dozvie, že je otvorený SPAW a on tam ešte nebol. Salón plný psiny? Minimálne. Naming, logo spolu s komplexnou identitou aj polep salónu. SPAW vzniklo v našich vydrogovaných hlavách zlúčením slov spa a paw (angl. packa). V logu zakomponovyný symbol „S“- super, superman, superpes… spawkáč? Necháme na tebe. Celým procesom sme prešli za necelé tri mesiace a vychutnali sme si ho rovnako intenzívne ako tvoj ťapko kúpel. Packu na to!

BENTELER

AUTOMOTIVE

KOMPLEXNÁ TLAČ & POLEPY / FOTO & VIDEO PRODUKCIA

Spoločnosť nám zverila komunikáciu bezpečnostnej kampane pre svojich zamestnancov. Yes! Máme za sebou tri kolá kampane. Tri dni fotenia nebezpečných situácií na pracovisku. Tri série plágátov. Zamestnancom sme priblížili zásady bezpečnosti v hnusných vizuáloch komixového štýlu a slovníku im blízkom. Skvelé ohlasy nielen od slovenského vedenia a zamestnancov ale aj zahraničných závodov po celej európe. Česká divízia dokonca požiadala o preklad a dodanie dizajnov aj do ich závodov.

Created with passion by TRY ART © 2024